Zestawy bez zbiornika wody do czyszczenia instalacji

Urządzenia do ciśnieniowego płukania sieci kanalizacyjnych bez własnego zbiornika wody charakteryzują się małymi wymiarami co czyni je szczególnie przydatnymi podczas czyszczenia instalacji wewnętrznych. Maszyny mają kółka ułatwiające transport także przy pokonywaniu schodów.

Ciśnieniowe płukanie jest najchętniej wybieranym rozwiązaniem za względu na łatwość obsługi urządzenia oraz jego skuteczność. Zestawy bez zbiornika wody, które przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu internetowego to najwyższej jakości maszyny, które nie zostały wyposażone w dodatkowy zbiornik z wodą, ale cechują się doskonałymi parametrami oraz funkcjonalnością!

Zalety zestawów bez zbiornika z wodą

Podstawowym atutem tego rodzaju rozwiązania jest oczywiście ich niewielka masa oraz wymiary, które gwarantują łatwy transport oraz przechowywanie. Wystarczy źródło wody w miejscu przeprowadzania prac serwisowych, aby móc w pełni korzystać w możliwości tego nowoczesnego urządzenia.

Kolejną zaletą maszyn bez zbiornika jest ich mobilność. Dzięki temu, że zostały wyposażone w niewielkie, ale funkcjonalne kółka dotarcie do miejsca realizacji udrożniania rur jest bezproblemowe i nie wymaga użycia praktycznie żadnej siły. Dzięki wygodnemu uchwytowi wystarczy jedynie pociągnąć za zestaw, aby prowadzić go za sobą jak zwykły wózek.

Zależnie od modelu, dostępne w naszej ofercie maszyny do udrożniania rur, są napędzane dwiema różnymi metodami: spalinową lub elektryczną. Dlatego również zależnie od miejsca przeznaczenia, urządzenia napędzane silnikiem spalinowym dedykujemy czyszczeniu instalacji zewnętrznych, natomiast maszyny wyposażone w napęd elektryczny polecamy udrożnianiu rur wewnątrz budynków.

Kolejną, niezwykle ważną zaletą dostępnych w naszej ofercie zestawów bez zbiornika z wodą jest ich niezwykle łatwa obsługa. Wystarczy podstawowa znajomość zasad użytkowania tego rodzaju urządzeń, aby z powodzeniem przeprowadzić usługę na najwyższym poziomie.

Szeroki wybór, czyli ostatnia zaleta naszej oferty - dzięki niej znajdą Państwo maszynę dostosowaną do każdego rodzaju instalacji. Urządzenia dostępne w sklepie umożliwiają łatwe i komfortowe płukanie rur o średnicach od 150 do 200 mm. Dodatkowo, proponowane przez nasz zestawy wykazują różne parametry robocze, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn udrożniających i wybrania modelu, który najlepiej spełni Państwa potrzeby i oczekiwania pod względem funkcjonalności.

Przepychacz Ridgid KJ-1590 II

KJ-1590 II

Do czyszczenia instalacji o średnicach do 150 mm. Napędzane silnikiem elektrycznym, parametry robocze 90 bar przy 15 ltr./min.

Przepychacz Ridgid KJ-2200

KJ-2200

Do czyszczenia instalacji o średnicach do 150mm. Napędzane silnikiem spalinowym, parametry robocze 150 bar przy 9 ltr.min.

Przepychacz Ridgid KJ-3000

KJ-3000

Do czyszczenia instalacji o średnicach do 200mm. Napędzane silnikiem spalinowym, parametry robocze 205 bar przy 30 ltr.min.

Z uwagi na charakterystykę pracy przedstawione modele są idealnym rozwiązaniem m.in. dla administratorów budynków, spółdzielni mieszkaniowych, zakładów przetwórstwa spożywczego itp.

pixel